Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

horror

HORROR/ Arrestohen dy shqiptarët që copëtuan trupin e 46-vjeçares dhe e hodhën në ullishte (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë në Itali ka përfshirë dy shqiptarë të cilët kanë masakruar trupin e nje shtetasje marokene dhe më pas e kanë...

Horror: Gruaja ndahet më dysh në ashensorin e spitalit

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në një spital të Spanjës, ku një paciente ka humbur jetën në mënyrë makabre teksa po transportohej me...

Mos e shiko në sy këtë bust! Të gjithë e injorojnë paralajmërimin por pendohen (Video)

Në një muze të Norvegjisë është vendosur kjo skulpturë e artistit Erik Pirolt. Brenda kutisë së xhamit ndodhet busti i një...

Horror, shqiptari përdhunon ish bashkëshorten në sy të djalit të tij

Një ngjarje në limitet e një historie e filmash horror, raportohet raportohet të ketë ndodhur në Itali, teksa se një shqiptar në Itali akuzohet...

Horror, kamerat e sigurisë filmojnë vrasjen e 43 vjeçarit

Një vrasje në qytetin Garlasko të Italisë e një 43 vjeçari e regjistruar nga telekamerat e sigurisë së një lokali, ka shkaktuar reagime të...

Historia horror, shqiptari hyn në shtëpinë e shokut dhe i përdhunon bashkëshorten

Një histori horror ka ndodhur në kryeqytetin grek, teksa një 38-vjeçar shqiptar, me banim në lagjen “Agios Panteleimonas” në Athinë, ka përfunduar në pranga...

Horror në Austri, gruaja vret fëmijët, nënën dhe vëllain

Një grua ka vrarë nënën, vëllain dhe tri fëmijët e saj, të moshës nga 7 deri në 10 vjeç, pastaj është vetëvrarë. ...

Kamera e sigurisë filmon fantazmën në një supermarket në Tiranë (Video)

Një pamje e frikshme është filmuar nga kamerat e sigurisë së një supermarketi në Tiranë. Në video duket një hije e...

Lajmet e fundit