Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

horror

Vajza kishte vdekur 15 muaj më parë, e ëma dhe motra ia lyenin trupin me vaj. Flet kunati i Zhaneta Josifit: Shkova në shtëpi...

Detaje të reja zbardhen nga ngjarja që tronditi kryeqytetin mbrëmjen e djeshme pasi në Kombinat u gjetën të vrara, nënë e bijë Zhaneta dhe...

Horror në Gjermani, shqiptari vret me thikë gruan në sy të 7 fëmijëve

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin Heilbronn të Gjermanisë, ku një shqiptar ka masakruar me thikë gruan e tij. ...

Horror në FIER/ Mjekët të terrorizuar, nuk ndihmonin dot 3 të plagosurit, autori hyri me armë në spital për t’i vrarë (BRESHËRI TË SHTËNASH...

Një sherr banal i nisur në fshatin Levan të Fierit për pak sa nuk u kthye në tragjedi mbrëmjen e sotme, ndërsa të plagosur...

HORROR në Gjermani, vriten 3 persona me shigjeta harku brenda në hotel

Një ngjarje horror ka tronditur Gjermaninë. Sipas autoriteteve gjermane tre trupa të pajetë janë gjetur nga punonjësit brenda një dhome hoteli në Passau. ...

Skena HORRORI në Greqi, gjenden trupa emigrantësh të coptuar në hekurudhë

Udhëtarët e trenit në linje hekurudhore në Komotini të Greqisë, kanë parë skena horrori, pasi kanë gjetur disa trupa të prerë e të coptuar....

HORROR: Fëmija vdiq disa orë pas lindjes, çifti mbajti trupin për 18 muaj në shtëpi

Një ngjarje horror është zbuluar në SHBA, ku një çift është arrestuar pasi mbajtën për 18 muaj trupin e fëmijës së tyre të vdekur...

Mbanin 13 fëmijë të mbyllur në shtëpi, fqinjët: Gjatë natës bënin diçka shumë të çuditshme

Policia kaliforniane shpëtoi dje në një banesë 13 fëmijë që mbaheshin të mbyllur nga prindërit e tyre në kushte mizore. Zbulimi tronditës...

Horror në Kaliforni, policia zbulon 13 fëmijë të keqtrajtuar që mbaheshin mbyllur nga prindërit në shtëpi

Autoritetet kaliforiane kanë shpëtuar 13 fëmijë që mbaheshin të mbyllur në kushte të mjerueshme nga prindërit e tyre në bodrumin e një shtëpie. ...

Ekskluzive: ‘Bloodlands’, filmi i parë shqiptar horror, Enxhi Cuku tregon prapaskenat dhe eksperiencën unike

“Bloodlands” është filmi i parë shqiptar në zhanrin horror. I xhiruar i gjithi në Shqipëri, kjo ka qenë një eksperiencë unike edhe për yllin...

E frikshme në Fushë-Krujë/ Makina përplaset me mbrojtëset anësore, hekuri i përshkon trupin shoferit

Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur në Fushë-Krujë pranë fshatit Nikel, ku një person identiteti i të cilit ende nuk bëhet i...

Lajmet e fundit