Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

horgito peqini

Togat e zeza të Elbasanit lënë në burg Horgito Peqinin dhe shokun e tij, të përfshirë në vrasjen e Madrit Ulqinakut

Horgito Peqini dhe Klaudjan Sallufi do të qëndrojnë në burg. Kështu ka vendosur sot Gjykata e Elbasanit, për dy personat e përfshirë në vrasjen...

Vrau Madrit Ulqinakun në mes të Elbasanit, prangoset autori 18 vjeçar, nip i “Mandelës”

Horgito Peqini, 18 vjeç që qëlloi për vdekje ditë më parë Madrit Ulqinakun në mes të Elbasanit, është prangosur nga Policia e këtij qyteti....

Vrasja e Madrit Ulqinakut, thellohen hetimet: Viktima dhe autorët njiheshin, janë proceduar për shpërndarje droge në Elbasan

Madrit Ulqinaku, një 33 vjeçar nga Elbasani, u qëllua për vdekje me armë zjarri dy ditë më parë në qendër të qytetit. Ai sapo...

Arrestohet një nga bashkëpunëtorët e vrasjes në Elbasan, Madrit Ulqinaku u vra nga një 18 vjeçar (EMRAT – NGJARJA)

Horgito Peqini është autori i vrasjes së Madrit Ulqinakut mbrëmjen e djshme në Elbasan, thotë Policia e këtij qyteti. 18 vjeçari ka qenë i...

Lajmet e fundit