Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

hoqen kufizimet

BE hoqi kufizimet e udhëtimit për Shqipërinë, Manastirliu: Lajm i mirë, shenjë që tregon se po shkojmë drejt normalitetit

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar pas vendimit të BE që hoqi kufizimet për udhëtarër nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut. Me anë...

Lajmet e fundit