Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.6kmh
90 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

homo

Shokuese: Ky djalë pretendon se u bë “gay” sapo konsumoi këtë ilaç për dhimbje koke

Një 23-vjeçar nga Britania e Madhe pretendon se është “shndërruar” në homoseksual pasi mori disa ilaçe kundër dhimbjes. Scott Purdy thotë se...

Linda Rei që nuk njohim; nuk beson tek dashuria (Video)

Fal programit “Nje kat më lart” dhe formatit të tij, kemi zbuluar një tjetër anë të saj, ndjeshmërine rreth jetës apo vët dashurisë. ...

Gjermania lejon martesat gay, martohet çifti i parë homoseksual

Dy burra janë bërë çifti i parë i homoseksualëve i martuar në Gjermani, në ditën kur martesa e homoseksualëve u bë e ligjshme. ...

Homoseksuali përndiqte të riun në Tiranë: I ke buzët e bukura

Një homoseksual është arrestuar nga policia pasi përndiqte një djalë 21 vjeçar të cilin e ngacmonte seksualisht në Facebook ku kishte krijuar një profil...

“Unë jam Gay”, edhe Ledion Liço në mbrojtje të LGBT

Elton Ilirjani, që drejton një kompani punësimi dhe ndërmjetësimi, publikisht nuk hezitoi të fliste për orinetimin e tij seksual. Përpara...

Britani, “Seks Ruletë” në festa ku një person është me HIV por askush nuk e di

Një lloj i ri tronditës i “Ruletës Ruse” është duke u përhapur me shpejtësi në Britaninë e Madhe dhe mjekët kanë dhënë alarmin. ...

“Unë jam gay”, drejtuesi shqiptar deklaron publikisht orientimin e tij seksual

“Une drejtoj një qendër punësimi, por mbi te gjitha unë jam gay”. Elton Ilirjani, publikisht deklaroi orintimin e tij seksual dhe vështirësite që ndesh...

Foto: Festat e çmendura të komunitetit LGBT në Tiranë

Ai që u dallua nga mesi i tyre dhe tërhoqi vëmendjen e shumicës së mysafirëve ishte Bunny, një 19-vjeçar me make-up të rëndë,...

Lajmet e fundit