Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

homazhe

Adela nuk duhej të kthehej sot në Kavajë!

NGA ZEFINA HASANI  Te me ndjejne familjaret e fisi i saj nese po guxoj shume, e po lajthis me kete qe...

Dy javë pas vdekjes, qeveria shqiptare përmbush amanetin e fundit të albanologut Robert Elsie

Du javë pasi ndërroi jetë duket se qeveria shqiptare përmbush amanetin e fundit të albanologut të njohur, Robert Elsie. Më në fund,...

Vëllai i Agollit ngre në këmbë sallën: Ishte vëllai im, vëllai i të gjithëve ne. Ai kishte akoma dhe shumë për të thënë…

Vëllai i Dritëro Agollit emocionoi të gjithë të pranishmit në sallën e Pallatit të Kongreseve ku po mbaheshin homazhet në nder të shkrimtarit. Tajari falenderoi...

Ndarja nga jeta e Andrea Stefanit, homazhet nesër në TVSH

Trupi i pajetë i publicistit të ndjerë Andrea Stefani pritet të mbërrijë në Tiranë ditën e të martë. Trupi do vendoset...

Foto e Jonidës së vrarë barbarisht nga ish-i dashuri në bulevard në Tiranë kujtesë për protestën

Mëngjesin e sotëm, në një nga kryqëzimet e bulevardit “Zogu I” në Tiranë, ka mbetur e vendosur në kornizë në mes të rrugës foto...

Lajmet e fundit