Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

hollywood

Luan si aktor në filmin e tij, shqiptari Blerim Destani bën shqiponjën me duar me Robert De Niron (FOTO)

Aktori shqiptar Blerim Destani do të ketë rol përsëri në një fil hollivudian. Madje në këtë projekt, "The Comeback Trail", Destani do të luajë...

Heq dorë nga kinematografia? Ylli i Hollywood-it Steven Seagal i futet politikës, bashkohet me partinë pro Kremlinit

Aktori i njohur i filmave aksion në Hollywood, Steven Seagal dhe një nga admiruesit e presidentit rus, Vladimir Putin, së fundmi i është bashkuar...

Hollywood-i në zi, ndahet nga jeta regjisori i njohur në moshën 51-vjeçare

Ndahet nga jeta në moshën 51-vjeçare regjisori i nominuar për Oskar,c. I njohur më mirë për filmat "Boyz në Hood"...

Robert De Niro dhe Robin Williams pinë kokainë me John Belushin natën që ai vdiq

Shkrimtari Shawn Levy zbulon detaje tronditëse nga çastet e fundit të jetës të aktorit me origjinë shqiptare John Belushi në vitin 1982. ...

Kevin Spacey paraqitet në gjykatë, nuk pranon fajësinë

Aktori i njohur amerikan Kevin Spacey, u paraqit sot në një seancë gjyqësore në shtetin Massachusetts për t’iu përgjigjur akuzave se në vitin 2016...

Aktori Kevin Spacey nën akuzë për sulm seksual

Aktori i famshëm amerikan Kevin Spacey është zyrtarisht nën akuzë për sulm seksual ndaj një ose më shumë personave 14-vjeç e sipër. ...

Ndahet nga jeta në moshën 57-vjeçare krijuesi i “SpongeBob”, Stephen Hillenburg

Është ndarë nga jeta në moshën 57-vjeçare pas një sëmundje të rëndë, Stephen Hillenburg, krijues i një prej personazheve të famshëm të filmave vizatimorë...

Bie nga ballkoni dhe vdes gjatë xhirimit të filmit të Tom Hanks

Tom Hanks në rolin e Mr.Rogers

Shkatërrohet me kazmë ylli i Donald Trump në Hollywood

Persona të paidentifikuar kanë shkatërruar yllin e presidentit amerikan Donald Trump në bulevardin e Famës në Hollywood. Policia tha se autori...

Lajmet e fundit