Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

hollivud

Publikohet traileri i “War Dogs”, filmi hollivudian kushtuar Diverolit të Gërdecit

Është publikuar traileri i filmit hollivudian “War Dogs”, i prodhuar nga kompania “Warner Bros”. I shkruajtur nga Todd Phillips i trilogjisë së famshme “The...

Steven Spielberg dhe Harrison Ford bashkë për “Indiana Jones 5”

Walt Disney Studios ka njoftuar me anë të një njoftimi për shtyp se do të ketë një pjesë të pestë të një prej filmave...

Tom Hanks është aktori i më preferuar i amerikanëve

Sipas një sondazhi të ri, Tom Hanks është ylli kinematografik më i preferuar i amerikanëve. Filmi i fundit i Hanks, “Bridge of...

“Star Wars – The Force Awakens” thyen rekordet, mbledh 517 milionë dollarë në fundjavë

Pjesa e shtatë e filmit të famshëm fantastikoshkencor, “Star Wars - The Force Awakens”, ka kaluar të gjitha parashikimet duke arritur të mbledhë plot...

Lajmet e fundit