Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

hollivud

Robert De Niro dhe Robin Williams pinë kokainë me John Belushin natën që ai vdiq

Shkrimtari Shawn Levy zbulon detaje tronditëse nga çastet e fundit të jetës të aktorit me origjinë shqiptare John Belushi në vitin 1982. ...

Po vjen Terminator 6, James Cameron zbulon titullin e ri

Filmi i gjashtë i Terminator është duke u realizuar, konfirmon regjisori legjendar James Cameron. Megjithëse regjisori po punon për pasuesin e...

“Nuk jam racist”, shfajësohet aktori Liam Neeson

Liam Neeson aktori i famshëm hollivudian insiston se nuk është racist, një ditë pas intervistës së bujshme ku pranoi për herë të parë se...

Publikohet trajleri i parë i filmit të ri Mbreti Luan (Video)

Është publikuar trajleri i parë 60-sekondësh i filmit të famshëm Mbreti Luan, një ribërje nga Disney që pritet të vijë në kinema verën e...

Bie nga ballkoni dhe vdes gjatë xhirimit të filmit të Tom Hanks

Tom Hanks në rolin e Mr.Rogers

Ndahet nga jeta producenti i famshëm amerikan i Star Wars

Është ndarë nga jeta në moshën 78-vjeçare producenti i famshëm hollivudian Gary Kurtz. Në moshë të re ai iu bashkua Marinës...

Aktori Gerard Depardieu akuzohet për përdhunimin e një 22-vjeçareje

Aktori i famshëm francez Gerard Depardieu akuzohet për përdhunim dhe sulm seksual, raportojnë mediat franceze. Zyra e prokurorit të Parisit ka...

Së shpejti “Scarface” i ri, ja kush mund ta luajë rolin e Tony Montana

Regjisori Antoine Fuqua Historia e një gangsteri që arrin të bëhet bos i drogës është transplantuar nga Majemi në Los Angeles-in modern dhe regjisori...

Shkatërrohet me kazmë ylli i Donald Trump në Hollywood

Persona të paidentifikuar kanë shkatërruar yllin e presidentit amerikan Donald Trump në bulevardin e Famës në Hollywood. Policia tha se autori...

Lajmet e fundit