Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

holandeze

DEL VIDEO/ Grushta e karrige kokës, si nisi sherri mes shqiptarëve dhe tifozëve holandezë te 9 katëshet

Është publikuar video që tregon se si nisi përplasja mes shqiptarëve dhe tifozëve holandezë dy ditë më parë, tek 9-katëshi. Në videon më poshtë shihen...

Prangosen dy tifozë holandezë, bënë për spital shqiptarin se po këndonte himnin e Romës te 9 katëshet (VIDEO)

Dy tifozë holandezë të ekipit të Feyenoord që erdhën në Tiranë për të parë finalen e Conference League, janë arrestuar nga Policia e Tiranë...

VIDEO/ Tifozi i Romës “ngatërron” vendin dhe gjendet me holandezët, tension dhe shtyrje në stadium

Një tjetër incident është shënuar, këtë herë brenda stadiumit “Air Albania”. Një nga tifozët e Romës ka “ngatërruar” vendin dhe  është gjendur para holandezëve. Kjo...

ME VIDEO/ Turma e tifozëve përballet me Policinë, një person mbush pistoletën dhe e drejton nga holandezët

Përleshjet me tifozëve holandezë dhe Policisë së Tiranës vazhdojnë dhe në këto momente. Blutë e kryeqytetit janë detyruar të përdorin gaz lotsjellës  për të...

Përplasje të dhunshme te “Air Albania”, tifozët holandezë përleshen me Policinë, raportohet për efektivë të plagosur

Përplasje të dhunshme janë regjistruar në këto momente në "Fan Zonat" pranë stadiumit "Air Albania". Rreth 200 tifozë holandezë, me hunj dhe gurë në...

Tifozët holandezë “zbarkojnë” në Durrës, ja si po e kalojnë natën para finales së madhe (FOTO)

Tifozët holandezë kanë mbërritur sot në Shqipëri, një natë para finales  së madhe të Conference League, ku italianët e Romës dhe holandezët e Feynoord,do...

Panik në Holandë, evakuohen 85 udhëtarë pas letrës kërcënuese

Një letër kërcënuese që paralajmëronte një shpërthim ka bërë që policia holandeze të evakuojë udhëtarët nga një tren të linjës Amsterdam-Berlin. ...

Basha me ekipin e kristiandemokratëve holandezë, mbështetje për aksionin opozitar dhe alternativën e PD

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha priti në një takim një ekip të Fondacionit Eduardo Frei të partisë simotër Kristian Demokrate Holandeze CDA, i...

Lajmet e fundit