Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

holande

Dalin shifrat e Belgjikës dhe Holandës: Vijojnë të vdesin qindra persona në 24 orë

Belgjika dhe Holanda janë ndër vendet e prekura dhe jo pak të rrezikuara nga koronavirusi. Shifrat janë çdo ditë në luhatje, pa shënuar një...

Ulet ndjeshëm numri i viktimave nga koronavirusi në Belgjikë dhe Holandë

Dy ditë më parë Belgjika numëronte 290 viktima në 24 orë, ndërsa Holanda 142. Së fundmi kurba e jetëve të humbura nga koronavirusi është...

Qindra të vdekur 24 orët e fundit në Belgjikë, situatë e rënduar edhe në Holandë

Belgjika renditet në 10 vendet më të prekura nga koronavirusi. Shifrat e infeksioneve janë disi larg nga vendet e tjera, por numri i viktimave...

Covid-19: Qindra viktima në 24 orë, shifrat e Belgjikës janë të FRIKSHME

Belgjika prej ditësh raporton qindra viktima si pasojë e infektimeve me koronavirus. Në 24 orët e fundit, janë shënuar 417 të...

4440 viktima nga koronavirusi në Belgjikë, Holanda pritet të kalojë Kinën (SHIFRAT)

Pas Italisë, Spanjës e Francës, Belgjika dhe Holanda janë dy pika të nxehta përsa i përket përhapjes së koronavirusit në Europë. ...

Sërish shumë viktima në Belgjikë e Holandë, më pak në Gjermani e Zvicër (SHIFRAT E PLOTA)

Belgjika dhe Holanda vijojnë të raportojnë shumë viktima në 24 orë nga koronavirusi. Ndërkohë më e "qetë" paraqitet situata në Gjermani e Zvicër. ...

Covid-19: Vijojnë të rriten ndjeshëm viktimat në Belgjikë e Holandë (SHIFRAT)

Belgjika dhe Holanda prej ditësh ndodhen tashmë në zonën e kuqe përsa i përket afektimit nga koronavirusi. Në Holandë dje kishte...

Situatë problematike në Belgjikë e Holandë: Vdesin sa 1/3 e të infektuarve me koronavirus në 24 orë (SHIFRAT E PLOTA)

Belgjika dhe Holanda së fundmi paraqiten problematike për sa i përket shifrave në lidhje me koronavirusin. Shumica e shteteve të prekura...

Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët që ndodhen në Holandë

Ministria e Jashtme informon të gjithë shtetasit shqiptarë që ndodhen në Holandë, të cilët tejkalojnë qëndrimin e lejuar në hapësirën Schengen , duhet t'i...

TMERR/ Qëllojnë me pistoleta drejt pasagjerëve, arrestohen dy 15-vjeçarët

Policia holandeze arrestoi 2 adoleshentë në Breda pasi raportohet se kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të pasagjerëve të dy trenave. ...

Lajmet e fundit