Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

holande

Bie qeveria në Holandë, dorëhiqet kryeministri dhe ministrat

Dorëhiqet kryeministri i Holandës Mark Rutte dhe ministrat e tij pas një skandali që përfshiu qeverinë. Rutte ka dhënë dorëheqjen pasditen...

FOTO-VIDEO/ Ky është burgu UNIK ku po qëndrojnë Hashim Thaçi dhe ish-komandantët e UÇK-së

Hashim Thaçi së bashku me ish-komandantët e UÇK-së, prej disa javësh ndodhen në burg pasi akuzohen për krime lufte. Burgu ku...

Shkatërrohet grupit shqiptar i drogës në Hollandë, i sekuestrohen 600 mijë euro dhe qindra bimë kanabisi, mes të arrestuarve edhe gra (DETAJE)

Policia e Hollandës si rezultat i disa operacioneve antidrogë, ka bërë të mundur arrestimin e tetë personave, të cilët ishin pjesë e një organizate...

Të futur në ‘dhoma’ qelqi, ja si darkojnë njerëzit në një restorant në Holandë gjatë pandemisë (FOTO-VIDEO)

Një restorant holandez beson se 'dhomat' speciale të tij mund të jenë e ardhmja e ngrënies gjatë pandemisë.   Ky restorant...

‘Vala e dytë e Covid-19’/ E pazakonta ndodh në Belgjikë, numri i të vdekurve e kalon atë të infektuarve në 24 orët e fundit...

Belgjika prej kohësh është konsideruar një pikë e kuqe në Europë, përsa i përket prekshmërisë nga koronavirusi, mirëpo së ditët e fundit pësoi rënie...

COVID-19: Ulet ndjeshëm numri i viktimave në Belgjikë e Holandë (SHIFRAT)

Belgjika e Holanda prej ditësh kanë qenë dy zona të nxehta përsa i përket afektimit nga pandemia e koronavirusit. Mirëpo si në shumë vende,...

Lajme të mira nga Belgjika e Holanda, numri i viktimave bie ndjeshëm (SHIFRAT)

Ditët e fundit shumë vende të cilat ishin zona të kuqe në të gjithë botën, përsa i përket të prekurve dhe viktimave nga koronavirusi,...

Shifrat në Belgjikë e Holandë nuk njohin ulje, vdesin çdo ditë qindra persona nga koronavirusi

Shifrat e Belgjikës e Holandës duken shqetësuese, për vetë faktin se as numri i viktimave dhe as ai i të infektuarve nuk po ulet....

Mbi 6000 të vdekur në Belgjikë e mbi 4000 në Holandë, qindra njerëz po vdesin  çdo 24 orë (SHIFRAT)

Belgjika e Holanda janë dy zona të tjera të kuqe në Europë, me një numër jo shumë të lartë të infektuarish, por me viktima...

Dalin shifrat e Belgjikës dhe Holandës: Vijojnë të vdesin qindra persona në 24 orë

Belgjika dhe Holanda janë ndër vendet e prekura dhe jo pak të rrezikuara nga koronavirusi. Shifrat janë çdo ditë në luhatje, pa shënuar një...

Lajmet e fundit