Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

hogito peqini

Gjykata lë në burg 18 vjeçarin, jep masat në mungesë dhe për dy bashkëpunëtorët e vrasjes së Madrit Ulqinakut

Togat e zeza të Elbasanit kanë dhënë masën e sigurisë "Arrest në burg" për Ejden Dinon, 18 vjeçarin që u arrestua menjëherë pas vrasjes...

Lajmet e fundit