Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

hiqet ora policore

Komiteti i Ekspertëve ndryshon masat: Hiqet ora policore, 5 ditë karantinë për të infektuarit

Sot është mbledhur Komiteti Teknik i Ekspertëve të cilët flasin për situatën pandemike në vend. Situata pandemike në vend është përmirësuar dhe për këtë kryetarja...


Lajmet e fundit