Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

hiqen kufizimet

Britania e Madhe për një javë merr vendimin e rëndësishëm, a do të hapë kufijtë dhe me Shqipërinë?

Anglia ka marrë vendimin për të hequr masat anti-Covid-19, vendim ky që prek edhe Shqipërinë, pasi do të ketë hyrje dalje për udhëtarët. Kryeministri...

Vijon lehtësimi i masave të Covid me Shqipërinë, Danimarka kërkon test ose vaksinën, shteti tjetër mjaftohet me pasaportë dhe biletë

Dy shtete të tjera europiane kanë lehtësuar kufizimet e Covid-19 me Shqipërinë. Danimarka nga sot mjaftohet me një PCR e 72 orëve të fundit...

“Vende të sigurta”, BE-ja heq kufizimet e udhëtimit për Shqipërinë, Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut

Vendet anëtare të BE kanë marrë vendimin që të heqin kufuzimet për udhëtarër nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut. Në listë e vendeve ku...

Lajmet e fundit