Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

hipotekat

Kush është DREJTORI që Rama shkarkoi live, i tha publikisht: HALABAK

Kryeministri Edi Rama shkarkoi para pak minutash drejtorin e Hipotekës së Durrësit Ardian Iljazaj, pas denoncimit të publikuar në emisionin investigativ "Fiks Fare". ...

Shkrihen Hipotekat dhe ALUIZNI, krijohet SUPERAGJENCIA e pronave: Çdo tapi legalizim e kthim prone në një dorë

Shkrihen Hipotekat dhe Aluizni. Tashmë çdo tapi legalizim e kthim prone do realizohet nga superagjencia e Kadastrës. Kuvendi i Shqipërisë miratoi me...

Drejtori i Hipotekave shkarkon në vend dy punonjës, zbuloi SKANDALIN

Kreu i Hipotekave ka shkarkuar nga detyra dy punonjës të ZRPPP. Drejtori Elion Semanaj shkarkoi nga detyra punonjësit e ZRPP Korçë,...

Largohet Blerina Doracaj nga kreu i Hipotekave, ja kush e zëvendëson

Blerina Doracaj është larguar nga kreu i Hipotekave, ndërsa në vendin e saj është emëruar drejtori i përzgjedhur përmes koknursit. Kreu i...

Ministrja Gjonaj shkarkoi live 2 specialistët, punonjësit e hipotekave braktisin punën, të gjithë në protestë

Ditën e djeshme, “falë” denoncimet në portalin e hapur nga kryeministria “Shqipëria që duam” në shërbim të platformës së bashkëqeverisjes janë  shkarkuar nga puna...

Artan Lame emërohet anëtar bordi i Hipotekave

Drejtori i ALUIZNI-t Artan Lame është emëruar anëtar bordi i Zyrës së Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme e njohur edhe si Hipoteka. ...

Konkursi për drejtorët e hipotekave, ministrja flet e zhgënjyer dhe merr një vendim të ri

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka marrë një vendim të ri lidhur me konkursin e hapur për drejtorët e rinj të hipotekave rajonale. ...

Lajmet e fundit