Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

hipoteka

“Vëllezërit pajtohen dhe rrahin drejtorin e hipotekës”, Artan Lamen e shqetëson “meme-ja” që në mëngjes: Verifikova por s’kishte asgjë të vërtetë, me ç’kanë hequr...

Ditën e sotme në rrjetet sociale ka qarkulluar një lajm ku thuhej se dy vëllezër që kishin qenë në sherr për pronat ishin pajtuar...

Shtëpitë e legalizuara janë shembur nga Tërmeti? Reagon ARTAN LAME: Kadastra nuk merret me cilësinë e objekteve, nuk e ka këtë detyrë (SQARIMI I...

Ka shumë që thonë se u janë çarë shtëpitë, ndërkohë që ato janë legalizuar. Çarjet janë shkaktuar nga tërmeti i fuqishëm prej 6.4 ballë...

MEGAOPERACIONI në Durrës, kush janë 18 personat e arrestuar që abuzuan me pronat (EMRAT E PLOTË)

LEXO MË SHUMË: Furtuna në Durrës/ DETAJE për arrestimin e 18 ish-zyrtarëve: Tjetërsuan pronat në kuadër të një grupi kriminal, në pranga specialistë, juristë dhe...

Digjet makina e shefit të Hipotekës, dyshimet e para (EMRI)

Një makinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e djeshme në Laç. Sipas policisë makina e djegur i përket shefit të...

Shkrirja e ALUIZNIT dhe HIPOTEKËS, Rama firmos VENDIMIN për anëtarët e Këshillit të KADASTRËS

Kryeministri Edi Rama ka firmosur në mbledhjen e fundit të Këshillit të Ministrave, emrat e anëtarëve të Këshillit drejtues të Agjencisë Shtetërore të Kadastrës....

Shkarkimi i drejtorit, Gjonaj paralajmëron punonjësit e Hipotekës në Durrës: Jeni nën vëzhgim, zyra do ndërtohet nga e para

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka komunikuar zyrtarisht shkarkim nga detyra të drejtorit të Hipotekës së Durrësit, Ardjan Iljazaj.   Në...

‘Të ta zgjidhë Rama problemin’, kryeministri SHKARKON drejtorin e Hipotekës: Halabak

Kryeministri Edi Rama shkarkon drejtorin e Hipotekës së Durrësit Ardian Iljazaj, pas denoncimit të publikuar në emisionin investigativ "Fiks Fare".   Konkretisht...

‘Punonjësi’ i Hipotekës mashtron banorët: Jam miku i djalit të kryeministrit Rama

Tre familje në Himarë i kanë paguar miliona lekë një 'punonjësi' të Hipotekës Qendrore, me qëllim që të merrnin certifikatat e pronësisë. Në redaksinë...

Arrestohet ish DREJTORI dhe 4 ish ZYRTARË të Hipotekës në Korçë (DETAJE)

Policia e Korçës ka arrestuar pesë ish zyrtarë të Zyrës së Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme të akuzuar për korrupsion. Specialistët...

Arrestimi i juristit të Hipotekës, Ministria: Është shkarkuar që në maj

Reagon Ministria e Drejtësisë pas arrestimit të juristit të Hipotekës në Fier. Sipas Ministrisë Ervis Bregasi është shkarkuar nga detyra që në muajin maj,...

Lajmet e fundit