Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

himare

Plagosi me thikë 31-vjeçarin pas sherrit, arrestohet autori në Himarë

Policia ka zbardhur sherrin e shënuar në Himarë, ku mbeti i plagosur me thikë një person. Bëhet me dije se është arrestuar Qirjako Hita cili...

Nis shpërndarja e certifikatave të pronësisë në Himarë e Palasë, Lame: Janë regjistruar 3 766 prona

Në kuadër të regjistrimit fillestar të pasurive të paluajtshme në Bregdetin e Jugut, këtë fundjavë ka përfunduar ky proces në Himarë dhe Palasë. Kreu...

“Vjen nga një familje e pasur”, flet ish e dashura e bosit turk që u arrestua në Himarë: Është një djalë shumë i mirë,...

Arrestimi i shtetasit turk Faruk Fatih Ozer në Shqipëri, mashtruesit turk me anë të investimeve në kriptovaluta, ka zbuluar një histori që mediat turke...

VIDEO/ Me pranga në duar dhe i rrethuar me policë, dalin PAMJET e arrestimit të BOSIT turk që po pushonte në Himarë

Policia e Shtetit ka dhënë për operacionin e koduar “Truri” që çoi në pranga biznesmenin turk Fatih Ozer, 28 vjeç, i akuzuar për mashtrim...

Benz-i përplas 12 vjeçaren në Himarë, niset me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen “Potam”, Himarë. Bëhet me dije se shtetasi me iniciale Rr., 39 vjeç, duke drejtuar automjetin tip...

Lëndohet 22-vjeçarja australiane në Himarë, dërgohet me urgjencë në spital

Një 22-vjeçare është plagosur në vendin e quajtur "Gjiri i Filikurit" në Hiimarë. Bëhet me dije se Policia Kufitare është njoftuar se ishte dëmtuar aksidentalisht,...

Nuk e lejoi të fuste miqtë në dhomë, pushuesi i thyen brinjët pronarit të hotelit në Himarë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin turistik të Himarës, ku raportohet se një pushues ka dhunuar barbarisht pronarin e...

U rrëzua nga shkallët teksa ishte duke punuar në një hotel në Himarë, dërgohet me urgjencë në spital 48-vjeçari

Një 48-vjeçar në Himarë ka përfunduar në spital as një aksidenti në punë. Bëhet me dije se në në spitalin e Vlorës, është paraqitur për...

Bllokimi i mjeteve ujore pas tragjedisë së Himarës, pronarët protesta në Durrës dhe Dhërmi: Na i kanë marrë natën pa dijeni, nuk është e...

Tragjedia e Himarës, ku Jonada Avdia, u vra nga një skaf me drejtues  ish-komisarin Arjan Tase, ngriti në këmbë policinë. Sekuestrimi dhe bllokimi i mjeteve...

Tragjedia e Himarës vë në lëvizje policinë, blutë e Vlorës me “grusht të hekur”, bllokojnë mjete lundruese dhe gjobisin pronarin

Blutë e Vlorës vijojnë kontrollet me qëllim rritjen e sigurisë në plazhe. Mësohet se gjatë ditës së djeshme janë bllokuar nga Policia Kufitare edhe...

Lajmet e fundit