Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

hidrocentrali i banjes

FOTOLAJM/ Thatësira e madhe bën “fushë” basenin e hidrocentralit të Banjës

Nuk është as ndonjë fushë dhe as ndonjë lëndinë në Shqipëri! Është baseni i hidrocentralit të Banjës, në Gramsh, i cili si pasojë e...

Lajmet e fundit