Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

hidhet

Hidhet nga kati i katërt i pallatit gruaja në Elbasan, dërgohet në spital në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Një grua është hedhur nga kati i katërt i një pallati. Burime...

E rëndë në Tiranë, 49-vjeçari i jep fund jetës, hidhet nga kati i pestë i pallatit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një 49-vjeçar dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i banesës ku banonte. Uniformat blu...

Tragjike në Shkodër, burri hidhet nga kati i katërt i banesës dhe vdes në vend (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mesditë në qytetin e Shkodrës. Një burrë 65-vjeçar, Agron F.M., në kushte të rënduar depresioni është...

Mëngjes TRAGJIK/ Hidhet nga kati i 7-të i pallatit dhe vdes në vend një burrë në Durrës

Një 75 vjeçar në Durrës është hedhur nga kati i 7-të i pallatit dhe ka gjetur vdekjen në vend. Ngjarja e...

Hidhet nga kati i 9- të, 61-vjeçari i jep fund jetës në Tiranë (DETAJE)

Një 61-vjeçar është është vetëhedhur nga kati i 9- të i pallatit në Tiranë, ku për pasojë ka ndërruar jetë. Sipas...

Ngjarje e rëndë, 35-vjeçari hidhet nga pallati

Një 35-vjeçar ka tentuar t'i japë fund jetës në Korçë. Burime bëjnë me dije se M. Prifti është hedhur nga...

Burri tenton të vetëvritet, hidhet nga ura e lumit Vjosë

Një i moshuar nga Tepelena ka tentuar vetëvrasjen duke u hedhur nga ura e lumit  Vjosë. 75 vjeçari me inicialet G.S ,është hedhur në lumë...

Hidhet nga ura e fshatit, vdes 44 vjeçari

Një 44-vjeçar është vetëvrarë duke u hedhur nga ura në Gjakovë. N.K., 44 vjeç, dyshohet të jetë hedhur nga ura...

I dehuri hidhet në shina, treni kalon sipër kokës së tij, si shpëtoi mrekullisht (VIDEO)

Një peron i dehur ka përfunduar në shina, ndërsa treni ka kaluar mbi trupin e tij. Ngjarja ka ndodhur në Essex të Britanisë së...

Merr fund tmerri në autostradën Tiranë-Durrës, 53 vjeçari zbret nga shtylla e tensionit (FOTO)

Pas negociatave të vazhdueshme me policinë është bindur të zbresë nga shtylla e tensionit të lartë 53-vjeçari Mustafa Plaku. Plaku tentoi...

Lajmet e fundit