Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

hidhet nga pallati

Tronditet Fieri, 26-vjeçarja i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër

Një ngjarje e rëndë është shënua ditën e sotme në Fier, ku një 26-vjeçare i ka dhënë fund jetës. Bëhet me dije se rreth orës...

PAMJE TË RËNDA!!! Një person rrëzohet nga pallati në “Astir” dhe ndërron jetë

Një person ka ndërruar jetë zonën e "Astirit" në Tiranë pasi është rrëzuar nga ballkoni i apartamentit ku banonte. Newsbomb.al ka siguruar pamjet e...

E rëndë në Fier, burri hidhet nga kati i 5-të i pallatit, ndërron jetë në vend

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier, ku një 60 vjeçar është hedhur nga kati i pestë i një pallati...

E rëndë në Tiranë, i moshuari i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i 7-të i pallatit

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Tiranë, ku një person i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë. Bëhet me dije...

E rëndë në Tiranë, i jep fund jetës një burrë, hidhet nga kati i 7-të

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një person i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i 7-të. Bëhet me...

E rëndë në Tiranë, gruaja hidhet nga pallati te “Xhamia e Tabakëve”

Një grua ka ndërruar jetë në orët e para të mëngjesit në Tiranë. Mësohet se shtetësja e identifikuar vetëm me inicialet S.D, 85 vjeçe...

E rëndë në Elbasan, 64-vjeçari i jep fund jetës duke u hedhur nga tarraca e pallatit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan, ku një 64-vjeçar është vetëvrarë duke u hedhur nga tarraca e një pallati në Elbasan. Rreth orës...

Tenton t’i jap fund jetës, 46-vjeçari hidhet nga kati i katër në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjaë orëve të vona të mbrëmjes, ku një 46-vjeçar ka tentuar t’i japë fund jetës duke u hedhur...

Panik në Tiranë, 35-vjeçarja hidhet nga Pallati me Shigjeta dhe vdes në vend

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur sot në kryeqytet. Një e re 35-vjeçare ka rënë nga Pallati me Shigjeta dhe për pasojë ka ndërruar...

E rëndë në Tiranë, 50-vjeçarja hidhet nga pallati, dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një 50-vjeçare është hedhur nga pallati. Bëhet me dije se rreth orës 07:00,...


Lajmet e fundit