Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

hetimi i metes

Hetimi ndaj Metës, vjen reagimi i FORTË i Yuri Kim: Të pushtetshmëve që mendonin se ishin të paprekur po u vjen fundi, jo më...

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, ka reaguar, pasi Prokuroria e Posaçme njoftoi se ka nisur hetimet për ish-presidentin Ilir Meta, si dhe...

Hetimet ndaj Metës, zyrtarja e Partisë së Lirisë sulmon kreun e SPAK: Beni, hetuesi i komunizmit të hetojë gjeneralitetet e tij

Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun në Partinë e Lirisë, Silva Caka, ka sulmuar kreun e SPAK, Arben Kraja, pas kërkesës drejtuar KQZ-së, për formularin...

Lajmet e fundit

Telegraf

Standard

Dita

Gazeta Shqiptare