Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

Hervin Culi

‘Na quajnë kriminela se gjoja paskemi interes’, Çuli pro prishjes së godinës: Ky teatër e ka humbur funksionin e tij

Drejtori i Teatrit Kombëtar Hervin Çuli është shprehur se është pro prishjes s ëgodinës së teatrit kombëtar, pasi sipas tij ky teatër e ka...

Gruaja e Hervin Çulit i përgjigjet Olta Gixharit: Përpëlitje për të mbrojtur veten. Më lëndoi fakti se më përmendi…

Aktorja Adelina Muça ka reaguar pas akuzave të aktores Olta Gixhari se bashkëshorti i saj, drejtori i Teatrit Kombëtar Hervin Çuli, i ka dhënë...

Olta Gixhari sulmon ashpër Hervin Çulin: Të gjitha rolet i merr gruaja e tij

Aktorja Olta Gixhari ka sulmuar hapur drejtorin e Teatrit Kombëtar Hervin Çuli. E ftuar në 'Siluetë' në RTSH, Olta tha se...

Drejtori i Teatrit Kombëtar, Hervin Çuli: Kam kallëzuar penalisht Aleancën për Mbrojtjen e Teatrit. Ja pse nisi përplasja me policinë

Drejtori i Teatrit Kombëtar, Hervin Çuli tha se institucioni që ai drejton ka kallëzuar penalisht Aleancën për Mbrojtjen e Teatrit, pasi sipas tij ka...

E quajti klloun të Berishës e shërbëtor të Ramës, Hervin Çuli i shkruan gazetarit: PD ma nxiu jetën, për 4 vjet jam endur nga...

Gazetari Armand Maho ditën e sotme shkroi një artikull me titull “Hervin Çuli nga klloun i Berishës tek shërbëtor i Ramës!” , artikull ky...

Hervin Çuli, nga klloun i Berishës tek shërbëtor i Ramës!

NGA ARMAND MAHO Hervin Culi ( drejtori aktual i Teatrit Kombetar) do të angazhohej në Partine Demokratike diku nga viti 2003...

Debati për Teatrin, Hervin Çuli e thotë LIVE: Më kanë kërcënuar dhe familjen, vajza ime 8-vjeçe…

U komentua shumë në rrjetet sociale debati mes Drejtorit të Teatrit Kombëtar Hervin Çulit dhe aktorit të mirënjohur Mirush Kabashi. Pas...

“Jap sallën e teatrit me qera”, politikani publikon foton e Hervin Çulit, ja ç’shkruhet në të.

Debati i hapur pas sulmit që Hervin Çuli i bëri aktorit Mirush Kabashi, duke thënë se ky i fundit ka marrë rrogën kot për...

Ja prova që Mirush Kabashi nuk gënjen, del ‘BLLOF’ Hervin Çuli, si u kërkua teksti para shfaqjes

Debati për Teatrin Kombëtar vazhdon. Së fundmi në debat është përfshirë aktori i mirënjohur Mirush Kabashi, dhe drejtori i Teatrit Kombëtar,...

Bën llogaritë e rrogës së Mirush Kabashit dhe revoltohet keq kritiku i artit me Hervin Çulin: Këlysh k**ve

Debati për prishjen e Teatrit Kombëtar vijon të jetë “i nxehtë”. Prej ditësh aktorët ka zhvilluar protesta para godinës së teatrit...

Lajmet e fundit