Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

Herolind Shala

Lojtarët e Kosovës në Finlandë për ndeshjen, dërgojnë një mesazh të bukur për të gjithë shqiptarët

Përfaqësuesja e Kosovës ndodhet në Finlandë për ndeshjen e parë në historinë e saj në eleminatoret e një Botërori. Edhe pse më 5 shtator...

Rashica dhe Shala shpërblehen nga qeveria shqiptare pas largimit nga Kombëtarja

Futbollistët e Kombëtares shqiptare kanë marrë dje një mesazh në telefonat e tyre: “Në llogarinë tuaj kanë mbërritur 31 mijë euro shpërblim”. ...

Herolind Shala flet pas largimit te Kosova: Lexoj shumë fyerje, por nuk i kam bërë keq askujt

Ishte muaji gusht i vitit 2014 kur Herolind Shalën e vërshuan ofertat për të luajtur për Përfaqësuese të ndryshme. Pasi kishte shkëlqyer...

De Biasi reagon për Rashicën, konfirmon largimin e një tjetër lojtari

Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Gianni De Biasi ka reaguar pas vendimit të sulmuesit Milot Rashica për të braktisur fanellën kuqezi për atë...

Reagon futbollisti i lënë jashtë “France 2016”: Ja si është e vërteta

Herolind Shala ka reaguar për herë të parë publikisht që pas vendimit të trajnerit De Biasi për të mos e grumbulluar në listën e...

Vëllai i futbollistit të larguar nga kombëtarja, me fjalë si plumba për Shqipërinë

Vëllai i futbollistit Herolind Shala, i cili nuk u përfshi nga trajneri De Biasi në listën e futbollistëve që do të shkojnë në Francë,...

Sondazhi në newsbomb.al: Më të pakënaqur që u la jashtë Rrashica apo Gjimshiti? Rezultati befasues (FOTOT)

Si e vlerësoni mungesën e ftesës për Rashicën, Rrahmanin, Gjimshitin dhe Shalën, ishte pyetja që newsbomb.al u bëri lexuesve dhe rezultati është befasues deri...

Katër lojtarët që mbetën jashtë “Euro2016”, ja statistikat e tyre me Kombëtaren

Milot Rashica, Berat Gjimshiti, Amir Rrahmani dhe Herolind Shala janë katër lojtarët që do të kthehen në shtëpi pas stërvitjes në Austri me Kombëtaren...

Lajmet e fundit