Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
23 %
3.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

heroine

DEA amerikane dhe policia greke godasin rrjetin shqiptar të drogës, kapen sasi të mëdha kokaine dhe heroine

Shkatërrohet një grup kriminal i trafikut të heroinës dhe kokainës në Greqi, arrestohen katër shqiptarë. Katër shtetas shqiptarë dhe një grek...

Kapet sasi e madhe heroine në Ancona, arrestohet shoferi i kamionit të nisur nga Durrësi

Një sasi prej 16 kilogram heroinë është kapur në portin e Ancona-s në Durrës. Dorga ishte fshehur brenda një kamioni që...

Dhjetëra doza heroine dhe sasi parash të sekuestruara, arrestohet në Tiranë 32 vjeçari

Policia e Shtetit ka njoftuar finalizimin me sukses të operacionit të koduar “SUPPLIER”, në kuadër të të cilit u bë arrestimi I shtetasit M.Z,...

16.5 gram heroinë dhe 8 pilula metadon, arrestohet një person, në kërkim bashkëpunëtori

Është finalizuar me sukses aksioni policor i koduar “Vëzhgimi” në Berat.  Policia ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit me iniciale...

Me vizë turistike dhe kalonin drogë drejt Francës, dy të rinjtë shqiptarë nuk ia dalin

Dy të rinj shqiptar u arrestuan nga policia italiane teksa po transportonin lëndë të forta narkotike drejt Francës duke kaluar në tunelin e Malit...

Trafik kokaine dhe heroine në kryeqytet, 2 operacionet policore çojnë para drejtësisë 3 persona (MATERIALET E SEKUESTRUARA)

3 persona u kapën në flagrancë ditën e sotme nga policia e Tiranës për kryerjen e veprës penale të shpërndarjes së kokainës dhe heroinës....

Pranga në BARI dhe DURRËS/ Banda ITALO-SHQIPTARE shpërndante heroinë në veri të Barit, lidhje me organizatën mafioze Ndrangheta (EMRAT – PËRGJIMET)

Këtë mëngjes agjentët e policisë kanë zbatuar tre udhër arreste: Davide Daddato, 51 vjeç, Barleta, Umberto di Benedetto, 43 vjec Trani, dhe Emiljano Mustafa,...

Shpërndante heroinë me biçikletë, arrestohet 45-vjeçari në Kavajë

Një 45-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia e Kavajës për shpërndarje heroine. Burime nga blutë bëjnë me dije se i...

Kapet me heroinë në makinën e një gruaje, pranga 22-vjeçarit shqiptar në Itali

Një 22-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali, pasi u kap me 50 gram heroinë me vete. Mediat italiane bëjnë me dije...

Shpërndante heroinë, arrestohet 30-vjeçari

Policia e Fierit ka arrestuar një 30 vjeçar, pasi është kapur duke shpërndarë lëndë narkotike. Burime nga blutë bëjnë me...

Lajmet e fundit