Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022

TAG

heroine

Me heroinë në makinë, “Shqiponjat” arrestojnë të riun dhe gruan 39 vjeçe në Tiranë (DETAJE)

Tre persona mes tyre një grua, kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Policia njofton se në...

Shiste pilula me heroinë dhe ekstazi në lokalet e Bllokut, të rinjve ju jepte me shiringë, EMRI: Arrestohet “spaçatorja” 24 vjeçare në Tiranë

Një 24 vjeçare është arrestuar nga Policia në Tiranë, pasi merrej me shpërndarjen e drogërave të forta në lokale të ndryshme të kryeqytetit, kryesisht...

17 kg heroinë në kamion, Gjykata e Durrësit jep masën për shoferin

Gjykata e Durrësit ka marrë vendimin sot për 55-vjeçarin që u kap me 17 kg heroinë në kamion. Gjykata ka vendosur masën “arrest me burg”...

Me 23 kg heroinë, arrestohet shqiptari e turku në Greqi, si i kapi në flagrancë policia

Një shqiptar dhe një turk kanë rënë në prangat e policisë greke, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga...

Me heroinë dhe kokainë me vete, arrestohet 25-vjeçari shqiptar në Itali

Një 25-vjeçar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohet për trafik të lëndëve narkotike. Sipas mediave italiane, arrestimi i shqiptarit u bë mbrëmjen...

Armë, kokainë dhe heroinë, Policia e Durrësit kontroll të befasishëm; arrestohen tre person (DETAJE)

Policia e Durrësit ka bërë kontroll të befasishëm për të bërë të mundur parandalimin dhe evidentimin e goditjeve së e veprimtarisë kriminale në fushën...

Me heroinë në makinë gati për shitje, arrestohet çifti i të rinjve në Tiranë (DETAJE)

Policia e Tiranës ka arrestuar një çift të rinjsh, të cilët janë kapur me heroinë në makinë gati për shitje. Bëhet...

Sekuestrohet 1 kg heroinë në Tiranë, në pranga organizatori dhe 2 të tjerë! Si u kapën teksa do i shisnin drogë dy të rinjve...

Shpërndanin heroinë në zonë e Alliasit në Tiranë, vihen në pranga tre persona, një shpallet në kërkim dhe një tjetër procedohet në gjendje të...

‘Porosia’ vë në pranga 31 vjeçarin në Tiranë, sekuestrohet 1 kilogram heroinë (EMRI)

Policia e Shtetit ka njoftuar se ka arrestuar në Tiranë një 31 vjeçar, i cili posedonte dhe shpërndante lëndë narkotike të llojit heroinë. ...

Artikulli ‘bombë’ në gazetën italiane: Droga nga Shqipëria vjen ditë e natë, nuk ka ndaluar as gjatë pandemisë (Çfarë shkruan për Sollakun dhe Llallën)

Gazeta italiane “La Gazzetta del Mezzogiorno” i ka kushtuar një artikull trafikut të drogës nga Shqipëria drejt Italisë, strukturës së grupeve mafioze italiane dhe...

Lajmet e fundit