Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

heroine

Laborator përpunimi i kokainës dhe heroinës në Patra, arrestohet një shqiptar, do shiste drogën me vlerën mbi 160 mijë euro

Një laborator i kompletuar i paketimit të drogës dhe mbi 5 kilogramë heroinë dhe një kilogram kokainë u gjetën në Patras nga policia e...

Makina me targa shqiptare, kapet në Zvicër i riu me 8 kg heroinë

Një i ri shqiptar është kapur me një sasi të konsiderueshme droge në Zvicër. Autoritetet vendase bëjnë me dije se 23-vjeçari me banim në Shqipëri...

Shisnin heroinë në Elbasan, arrestohen dy persona, sekuestrohet dhe armë zjarri (EMRAT)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Elbasanit, pasi aakuzohen për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve dhe armëmbajtjes pa leje. Bëhet me...

Me 60 kilogram kokainë dhe heroinë, 7 shqiptarë të arrestuar në Itali (EMRAT-DETAJE)

Shtatë shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane me akuzën e përfshirjes në një grup kriminal të transportit dhe shpërndarjes së drogës. Hetimet e...

Banane dhe shirita të ndryshëm, droga e kapur në portin e Durrësit me 3 logo, kishte destinacion Italinë për tre marrës të ndryshëm (DETAJE)

Në Portin e Durrësit mbrëmjen e djeshme u kapën 45.5 kg heroinë. Droga ishte e fshehur në kabinën e një kamioni. Kamioni ishte i mbushur...

Droga e kapur në portin e Durrësit, Policia me njoftim zyrtar: U gjetën 45.5 kg heroinë, u arrestuan 2 persona (EMRAT)

Policia ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me drogën e gjetur ditën e djeshme në një kamion në portin e Durrësit. Policia njofton se janë...

Me heroinë në “Benz” drejt Greqisë, arrestohet 45-vjeçari në Kakavijë (EMRI)

Një 45-vjeçar ka rënë në prangat e policisë kufitare të Kakavijës, pai akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Në pranga ka rënë Spiro Qose, banues...

Shpërndanin heroinë nëpër qytet, arrestohen babë e bir në Fier (EMRAT)

Medjon Karamani (Sulko), 26 vjeç dhe Mario(Barjam) Karamani, 56 vjeç, përkatësisht babë e bir janë arrestuar nga policia e Fierit, pasi akuzohen se shpërndanin...

Me heroinë në makinë, “Shqiponjat” arrestojnë të riun dhe gruan 39 vjeçe në Tiranë (DETAJE)

Tre persona mes tyre një grua, kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Policia njofton se në...

Shiste pilula me heroinë dhe ekstazi në lokalet e Bllokut, të rinjve ju jepte me shiringë, EMRI: Arrestohet “spaçatorja” 24 vjeçare në Tiranë

Një 24 vjeçare është arrestuar nga Policia në Tiranë, pasi merrej me shpërndarjen e drogërave të forta në lokale të ndryshme të kryeqytetit, kryesisht...

Lajmet e fundit