Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

heroin

Heroinë nga Shqipëria në Greqi, SPAK urdhëron arrestimin e dy “kokave” të trafikut nga Fieri, Policia i ndalon në Gjirokastër (EMRAT)

Irfan Sulaj dhe Dëfrim Çela, janë dy trafikantët e heroinës nga Fieri që janë arrestuar me urdhër të SPAK. Mësohet se këta dy shtetas...

Lajmet e fundit