Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

heq dore

Kejvina merr vendimin e papritur: Kam hequr dorë nga mediat shqiptare, do më shihni nga një cep tjetër i botës

Modelja e njohur dhe ish banorja e Big Brother Vip Kejvina Kthella do të largohet nga mediat shqipate. Ajo me anë të një postimi në...

Dorëzohet mazhoranca, socialistët heqin dorë nga shkarkimi i Arben Malajt nga Banka e Shqipërisë (DOKUMENTI)

Deputetët socialistë heqin dorë nga shkarkimi i Arben Malajt nga posti që mban në Këshillin Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë. Duket...

Basha rrëfen pasionin e tij dhe se çfarë e detyroi të heq dorë. Shfrytëzon natën për të bërë atë që s’mundet gjatë ditës

Kryetari i Opozitës në këtë fundvit ka treguar për “Opinion” momentet me pikante, më të vështira, më të bukura, pasionet si dhe ka folur...

Lajmet e fundit