Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

heq dore nga lojerat olimpike

Lajm i trishtë për sportdashësit, Rafa Nadal heq dorë nga Wimbledon dhe Lojërat Olimpike: Nuk e përballoj dot më

Rafael Nadal ka njoftuar se nuk do të luajë në Wimbledon dhe Lojërat Olimpike këtë verë në mënyrë që të mbrojë trupin e tij. 35-vjeçari,...

Lajmet e fundit