Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
18 °
Die
17 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

TAG

Henri Cili

Henri Çili, Rakipllari, Kajsiu e Hasimja bëhen bashkë, çunat e Universitetit thonë: Ia dolëm (NGJARJA)

"Pesëmbëdhjetë vite më parë ishte ankth, sot është histori!" Me këto fjalë u drejtohej mëngjesin e djeshëm Henri Çili stafit akademik të Universitetit të Tiranës,...

SPAK kërkoi ndryshimin e masës së sigurisë, Gjykata Speciale dërgon “në shtëpi” Adil Alikon, biznesmenin lazaratas që pagoi për të liruar dy djemtë

Gjykata Speciale nxjerr nga qelia dhe dërgon “në shtëpi” Adil Alikon, biznesmenin nga Lazarati që dyshohet se i dha para botuesit Henri Çili për...

Policia arreston Adil Alikon, dyshohet se i dha para dhe toka Henri Çilit, për të liruar nga burgu djemtë që vranë specialin e RENEAS...

Adil Aliko, babai i Alban dhe Arbion Alikos, biznesmen i njohur në Gjirokastër, është arrestuar nga Policia e këtij qyteti në orët e para...

Akuzat e rënda, Gjykata e Apelit merr vendimin për Henri Çilin

Gjykata e apelit në Gjirokastër ka lënë në fuqi vendimin "detyrim paraqitje" për botuesin Henri Çili. Prokurori i Apelit në Gjirokastër...

Gjykata e la të lirë, Prokuroria apelon vendimin për Henri Çilin

Prokuroria e Përmetit ka apeluar vendimin për ndryshimin e masës së sigurisë për botuesin Henri Çili, i cili u la i lirë nga Gjykata...

‘Jam pronar i 75% të aksioneve të studios ligjore’, HENRI ÇILI pranon DHURIMIN e PRONAVE! Ja çfarë u premtova vëllezërve Aliko

Henri Çili sot përballë gazetarëve u ka kthyer përgjigje të gjitha pyetjeve të kolegëve të tij lidhur me arrestimin dhe akuzave për ushtrimin e...

Flet për herë të parë nga burgu kunati i Henri Çilit: Kështu e ka politika, ja kush e ka bërë gjithë këtë

Kunati i Henri Çilit, Enri Ajdinaj ka folur për çështjen e Henrit dhe akuzat që ranë mbi të nga burgu i Tepelenës. ...

Gjykata e Përmetit shpall moskompetencë pasi liroi Henri Çilin, dosja i kalon Gjykatës Speciale

Gjykata e Përmetit ka shpallur moskompetencë për dosjen me 31 persona të arrestuar gjatë operacionit të koduar “Mezhgorani”, ndër ta edhe botuesi Henri Çili....

Henri Çili mohon akuzat në Gjykatë, biznesmeni Sait Fishta sëmuret dhe shtrohet në spital

Botuesi Henri Çili ka dalë përpara Gjykatës së Përmetit, ku ka mohuar akuzat e ngritura ndaj tij, ndërsa biznesmeni Sait Fishta, i arrestuar si...

‘Prokurorët thonë emrin e Çilit, por fshehin atë të zyrtarit të drejtësisë’, Preç Zogaj i del në krah botuesit

Gazetari Preç Zogaj, i ftuar në emisionin "Kjo Javë' me Nisida Tufën ka folur për arrestimin e botuesit Henri Çili. Ai...


Lajmet e fundit