Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

TAG

helikopteri

Panik në stadiumin shqiptar, helikopteri ulet papritmas në mes të fushës (VIDEO)

Sot, ishin planifikuar të zhvilloheshin takimet e Kategorisë së Dytë në Kampionatin Shqiptar të futbollit. Gjithçka ka shkuar mirë, ndërkohë që...

Helikopteri ushtarak ulet në mes të rrugës, piloti pyet kamionistin nga shkohet për qytet (Video)

Një video e postuar në rrjetet sociale tregon momentin e pazakontë kur një helikopter ushtarak ulet në mes të rrugës dhe prej tij zbret...

Gruaja shtatzënë refuzon helikopterin, transportohet një tjetër grua shtatzënë

Megjithëse helikopteri i Forcave të Armasosura ka mbërritur në Fan, aty ku ishte kërkuar ndihmë për një grua shtatzënë, kjo e fundit raportohet se...

Kolegët kërkojnë transportimin me helikopter për në Tiranë të gazetarit, Newsbomb ndërmjetëson me Ministrinë

Një grup gazetarësh të Bajram Currit kërkojnë nga Ministria e Shëndetësisë dhe ministri Ilir Beqaj të mundësojë transportimin me helikopter për në Tiranë të...

E pazakontë/ Helikopteri hyn në stadiumin shqiptar, lojtarët në fushë detyrohen të ndërpresin lojën (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Sarandë, ku një ndeshje futbolli në stadiumin e këtij qyteti është ndërprerë për shkak se helikopteri është...

“Eurocopter” jep alarmin: Mos përdorni helikopterët

Pas rrëzimit të helikopterit ushtarak EC 145, kompania “Eurocopter” ka lëshuar një njoftim të gjitha vendeve që disponojnë helikopterë të këtij modeli, të mos...

Autopsia, zbardhet shkaku i vdekjes së dy pilotëve në Liqenin e Shkodrës

Autopsia zbardh shkakun e vdekjes së dy pilotëve në aksidentin ajror të helikopterit në liqenin e Shkodrës. Prokuroria administroi në dosje edhe autopsinë e dy...

Helikopteri, Kodheli: Të angazhuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli, me anë të një postimi në Facebook, është shprehur e vendosur për t’i shkuar deri në fund zbardhjes së...

Nxirret nga liqeni i Shkodrës trupi i helikopterit, kamera i dorëzohet Prokurorisë

Është nxjerrë sot nga liqeni i Shkodrës trupi i helikopterit të Forcave të Armatosura, të rrëzuar në datën 6 prill ku humbën jetën dy...

Lajmet e fundit