Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

helikopteret

Gazetarja publikon FOTON e “Cougar-it”: E kthyen disa herë në Doganë, se e ngarkuan si rraqe! Ja ku ndodhen helikopterët e tjerë, asnjë në...

Gazetarja Anila Hoxha publikon një foto të helikopterit "Cougar" që ka në pronësi Ushtria shqiptare dhe thotë se ai është dërguar për mirëmbajtje jashtë...

Vlora nën “pushtetin” e flakëve, Dritan Leli del vetë në terren: Situata po stabilizohet pas ndërhyrjes së helikopterëve

Prej disa ditësh në Vlorë janë aktive disa vatra zjarri, që kanë djegur sipërfaqe të madhe me bimësi dhe po rrezikojnë edhe banesat e...


Lajmet e fundit