Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

helikopter

Rrëzimi i helikopterit, Çuçi i trishtuar për humbjen e homologut dhe zyrtarëve ukrainas

Ministri i Brenshëm, Bledi Çuçi ka reaguar i trishtuar për aksidentin tragjik me helikopter në Ukrianë, ku ndërroi jetë ministri Brendshëm Ukrainas dhe disa...

“Një tragjedi e tmerrshme”, Zelensky reagon zemërthyer për rrëzimin e helikopterit në Ukrainë: Dhimbja është e pa përshkrueshme

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky reagon i trishtuar për ngjarjen tragjike të shënuar në Kiev, kuu rrëzua helikopteri dhe ndërroi jetë ministri i Brendshëm...

VIDEO/ Rrëzohet helikopteri, vdes tragjikisht ministri i Brendshëm ukrainas dhe 15 anëtarë të ekuipazhit

Gjashtëmbëdhjetë persona, përfshirë ministrin e brendshëm të Ukrainës dhe zyrtarë të tjerë të lartë të ministrisë kanë mbetur të vdekur mëngjesin e sotëm pasi...

Bosat e kriptove po “eleminohen” një nga një, vdes në aksidentin tragjik me helikopter miliarderi rus

Milarderi rus, Vyacheslav Taran, ka humbur jetën në një aksident tragjik pranë qytetit turistik të Villefranche-sur-Mer. Sipas mediave të huaja mësohet se 53-vjeçari, vdiq pasi...

U rrëzua në malet e Martaneshit, 54 vjeçari niset me helikopter drejt Traumës

Një 54 vjeçar është paraqitur në spitalin e Bulqizës në gjendje të rëndë. Burime pranë spitalit kanë bërë të ditur se shtetasi me inicialet A.B...

Zjarr i madh në Karaburun, nis ndërhyrja nga ajri me helikopter (VIDEO)

Flakë të mëdha dhe shtëllunga tymi që duken nga gjithë vija bregdetare e Vlorës kanë shpërthyer pasditen e sotme në Karaburun. Siç shihet dhe...

Përkeqësohet situata, zjarri në Dropull i afrohet banesave, pritet të vijë helikopteri nga Greqia

Situata e zjarrit në Dropull të Gjirokstrës është përkeqësuar pasditen e sotme. Bëhet me dije se zjarri i ndihmuar edhe nga era është përhapur me...

Zjarr pranë zonës së mbrojtur në Bërzanë të Lezhës, nis ndërhyrja nga ajri për shuarjen e flakëve

Ka nisur operacioni për shuarjen e zjarrit me helikopter pranë zonës së mbrojtur në Bërzanë, Lezhë. Zjarri vijon prej diss orësh dhe për shkak të...

Trafikantët djegin gomonen në Shëngjin, Guardia di Finanza e ndoqi dje me helikopter në brigjet e Vlorës

Gomonia e cila u vu në ndjekje pasditen e djeshme në brigjet e Vlorës, është gjetur e djegur sot në Shëngjin. Guardia di Finanza...

Bllokohen 4 alpinistë në Valbonë, njëri ka thyer këmbën, kërkohet ndihma me helikopter

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme, ku katër alpinistë janë bllokuar një Majën e Brijasit në Valbonë. Bëhet me dije se alpinistet...

Lajmet e fundit