Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

hekuran krasniqi

‘Mos e le’, Hekuran Krasniqi publikon këngën e re, mesazhe për dashurinë (VIDEO)

Një tjetër projekt muzikor vjen nga këngëtari i mirënjohur Hekuran Krasnqini. 'Mos e le' është bashkëpunimini i Hekuranit me këngëtarin tjetër...

Nuk ndalet Hekuran Krasniqi, 2 këngë brenda 4 ditësh (VIDEO)

Nuk ka të ndalur këtë verë këngëtari Hekuran Krasniqi. Vetëm 4 ditë nga publikimi i këngës "Fshehurazi kam qa", Jekurani ka...

‘Fshehurazi kam qa’, vjen projekti i ri i këngëtarit të njohur (VIDEO)

Duket se Hekuran Krasniqi nuk do të ndalet këtë verë. Sërish një tjetër bashkëpunim në radhë sapo u prezantua nga këngëtari...

‘Si ajo nuk ka’, Hekuran Krasniqi publikon baladën e ndjerë (VIDEO)

Një tjetër baladë dashurie i shtohet repertorit të kantautorit Hekuran Krasniqi. Kënga me titull “Si ajo nuk ka”, prodhim i studios...

Skena sensuale në mes të detit, Hekuran Krasniqi publikon bashkëpunimin e papritur (VIDEO)

Nuk ndalet këngëtari dhe kompozitori nga Prishtina, Hekuran Krasniqi. Kantautori i njohur ka sjellë një tjetër këngë të re në bashkëpunim...

‘Nuk ka tjetër’, Hekuran Krasniqi publikon këngën e re (VIDEO)

Këngëtari i njohur nga Kosova Hekuran Krasniqi ka publikuar këngën e tij më të re. Në vetëm pak ditë pasi publikoi ‘Nuk mundem’ në...

Hekuran Krasniqi publikon këngën më të re, ‘godet’ zemrat me ‘Nuk mundem’ (VIDEO)

Hekuran Krasniqi është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun në Kosovë dhe Shqipëri. Këngëtari i cili numëron disa hite...

‘Qysh me harru’, Hekuran Krasniqi publikon këngën e re (VIDEO)

Këngëtari i njohur, Hekuran Krasniqi, ka publikuar sot këngën e tij më të re. “Qysh me harru”, titullohet projekti i...

Dy projekte brenda pak ditëve, Hekuran Krasniqi publikon këngën e re (VIDEO)

Këngetari dhe kompozitori nga Prishtina, Hekuran Krasniqi ka publikuar sot këngën e tij më të re. Ky projekt vjen vetëm...

Lajmet e fundit