Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

hekuran deda

Hapja e hetimeve për vrasjet në 21 Janar, reagon Taulant Balla: Të ndëshkohen urdhëruesit dhe ekzekutorët

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar për herë të parë pas vendimit të prokurorisë për rihapjen e hetimeve për vrasjen...

Pse dhe kush i fshiu pamjet e Kryeministrisë? Artan Hoxha reagon pas rihapjes së hetimeve për 21 Janarin: 4 të vrarët nga armët e...

Gazetari investigativ Artan Hoxha reagon pas lajmit se Prokuroria e Tiranës ka rihapur dosjen e 21 Janarit, duke rinisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Vrasja e 4 protestuesve para Kryeministrisë, “tym i bardhë” nga Prokuroria e Tiranës: Rihapet dosja e 21 Janarit

Prokuroria e Tiranës rinis hetimet për vrasjen e dy nga katër protestuesit e 21 Janarit. Mësohet se organi i akuzës së Tiranës ka rihapur...

21 janari/ Këtë herë Rama s’del për homazhe, Balla dorë për dore me Ana Veizin dhe nënën e Hekuran Dedës (VIDEO)

Sot shënohen 9 vite nga vrasja e 4 protestuesve të 21 janarit Ziver Veizi, Hekuran Deda, Faik Myrtaj dhe Aleks Nika. ...

Mero Baze rrëfen: Çfarë më tha Sokol OLLDASHI për 21 Janarin. Biseda me Lulzim Bashën dhe porosia e Bamir TOPIT: Kujdes me letrat (Ndërkohë...

Në 8 vjetorin e ngjarjes së 21 Janarit, ku humbën jetën 4 protestues në mes të Bulevardit, gazetari Mero Baze i cili ka qenë...

Rama publikon FOTO me nënën e Ziver Veizit, balerini i njohur KËRKESË publike kryeministrit

Sot është 8 vjetori i tragjedisë së kobshme të 21 Janarit 2011 ku humbën jetën 4 protestues në mes të Bulevardit. ...

Braçe me “shpatulla pas murit “ Berishën në Kuvend: Çfarë i tha për gazetarin e plagosur, zhdukjen e filmimeve, pritën e zjarrit poshtë dritares…

Deputeti i PS Erion Braçe vendos në vështirësi ish kryeministrin Berisha për ngjarjet e 21 janarit duke u kapur me vetë deklaratat e bëra...

Lajmet e fundit