Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

heiko mass

Kryediplomati gjerman: BE përfundimisht duhet t’i japë Kosovës vizat

Ministri i Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Heiko Mass, sot ka folur për perspektivën evropiane të shteteve të Ballkanit Perëndimor, përfshirë edhe Republikën e...

Ministri gjerman Heiko Maas takohet me Vjosa Osmanin, zbulon arsyen e vizitës në Prishtinë dhe Beograd

Ministri i Jashtëm gjerman Heiko Mass është pritur sot në presidencë nga Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani. Përmes një  postimi në Twitter, zyrtari gjerman ka...

Lajmet e fundit