Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

TAG

hec osum

Plas sherri në emision, Malltezi: Ti gënjen! Klosi: Je i akuzuar për gënjeshtra, tërhiq fjalët (VIDEO)

Anëtari i kryesisë dhe Këshillit Kombëtar të PD-së, Jamarbër Malltezi ka deklaruar se drejtori i Agjencisë së Zonave të Mbrojtura Zamir Dedej ka marrë...

Ndërtimi i HEC-eve në Osum, Klosi: Nuk ka asnjë shans të ndërtohen në atë pikë

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka deklaruar të enjten se ka një deforimim të koordinatave për ndërtimin e HEC-eve në Kanionet e...

HEC-et në Osum, shpërthen deputeti i PS: Po ua them shkoqur, nuk luftuam 8 vite për të miratuar ato që denoncuam

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe përmes një statusi në rrjetet sociale kritikon vendimin e qeverisë që i hap rrugë ndërtimit të dy hodrocentraleve...

Lajmet e fundit