Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

TAG

hec ne osum

Ndërtimi i HEC-eve në Osum, Klosi: Nuk ka asnjë shans të ndërtohen në atë pikë

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka deklaruar të enjten se ka një deforimim të koordinatave për ndërtimin e HEC-eve në Kanionet e...

SKANDAL / Qeveria miraton “në heshtje” dy HEC-e mbi KANIONET E OSUMIT

Një koncesion i mbajtur i fshehtë për disa vjet kërcënon të shkatërrojë një nga atraksionet më të bukura turistike të Shqipërisë, Kanionet e Osumit....

Lajmet e fundit