Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

Haxhi Memolla

‘I liroi’ karrigen, ish-kryebashkiaku i Rrogozhinës reagon pas vdekjes së Memollës: Njeriu nuk mund të ketë një koleg më të mirë se ai

Pas vdekjes së kryebashkiakut të Rrogozhinës, reagimet kanë qenë të shumta nga kolegët e tij, nga të afërt apo persona që e njihnin 52-vjeçarin....

Gjylameti publikon foton me Haxhi Memollën: Memoria e njeriut të mirë, do ta mbaj mend përherë të buzëqeshur

Të shumtë janë ata që kanë reaguar pas ndarjes nga jeta të kryebashkiakut të Rrogozhinës, Haxhi Memolla. Një ndër koleget e...

Zbulohet çfarë po konsumonte kryetari i Bashkisë së Rrogozhinës, në momentin që pësoi infarkt dhe humbi jetën

Kryetari i Bashkisë së rrogozhinës, ishte duke pirë kafe në lokal, momentin kur pësoi infarkt dhe humbi jetën. Lajmin e bën...

E PAPRITUR/ Ndërron jetë PARAKOHE kryetari i Bashkisë së Rrogozhinës, Haxhi Memolla

Ndahet nga jeta parakohe kryetari i Bashkisë së Rrogozhinës Haxhi Memolla. Memolla ka ndërruar jetë në moshën 52-vjeçare. Sipas të dhënave...

Lajmet e fundit