Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

hashtim thaci

Rama veçon dy personalitetet e Kosovës: Sot, në këtë sallë mungon Ibrahim Rugova dhe Hashim Thaçi!

Kryeministri Edi Rama në fjalën e tij në mbledhjen e përbashkët të qeverisë shqiptare dhe asaj të Kosovës, u shpreh se shqiptarët sot, 110...

Lajmet e fundit