Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

hashimthaci

“Më mungon vëllai im Hashim Thaçi”, emocionohet Rama: Dua t’i çoj një përqafim, në muret e këtij aeroporti gjendet edhe momenti kur ai dhe...

Kryeministri Edi Rama në fjalën e tij në inagurimin e aeroportit të Kukësit është emocionuar teksa foli edhe për ish-Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi.Ai...

Lajmet e fundit