Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

hashash

“Hë si u gdhive xhaxha?”, i moshuari “kapet mat” nga policët, teksa vadiste hashashin në tokën e tij (VIDEO)

Një i moshuar është zënë në befasi, nga vizita e papritur e policëve teksa po ujiste bimet narkotike në tokën e tij. Ai u kap...

Oborri i shtëpisë si parcelë hashashi, arrestohet një 69 vjeçar në Fier, dy të tjerë shpallen në kërkim

Një 69 vjeçar ka rënë në prangat e Policisë në Fier pasi në oborrin e shtëpisë së tij janë gjetur fidanë kanabisi. Në kërkim...

“Policia! Në Roskovec ‘full’ me hashash”, efektivët shkojnë dhe postojnë video nga vendngjarja, ja çfarë gjetën

Një qytetar bën me dije policia, ka denoncuar dy herë se në një zonë të fshatit Suk të Roskovecit është mbjellë shumë drogë e...

VIDEO: Antidroga dhe Shqiponjat “mbijnë” në mes të pyllit në Shkodër, arrestojnë në gjumë rojet e parcelave me hashash (EMRAT)

6 shtetas kanë rënë në prangat e Policisë në Shkodër dhe 2 të tjerë janë shpallur në kërkim, pas një operacioni për goditjen e...

Gjithë familja në pranga për një parcelë hashash, arrestohen në flagrancë nënë e bir, Policia shpall në kërkim babain (EMRAT)

Nënë e bir kanë rënë në prangat e Policisë së Beratit, pasi akuzohen për kultivim të bimëve narkotike. Në kërkim është shpallur kryefamiljari. Janë...

U kapën me 4 TON DROGË, prokurori italian kërkon 40 vite BURG për 4 shqiptarët (EMRAT)

Prokurori italian në Leçe kërkon plot 38.8 vite burg për katër shqiptarë të përfshirë në trafikun e sasive të mëdha të narkotikës drejt shtetit...

Kishin hapur pyllin për të mbjellë hashash, arrestohen në fshatin Lajthizë të Pukës tre të rinjtë nga Tirana, në pranga dhe një 17 vjeçar...

Katër të rinj kanë rënë në prangat e Policisë së Shkodrës, tre nga Tirana dhe një nga Kukësi, pasi kishin hapur një sipërfaqe toke...

Policia kap 30 vjeçarin nga Kruja duke mbjellë hashash në pyjet e Matit, e arreston dhe shpall në kërkim tre shokët e tij

Një 30 vjeçar nga Kruja është arrestuar nga Policia e Matit pasi është kapur duke mbjellë hashash në një zonë të pyllëzuar. Në kërkim...

Sekuestrohen 5 ton hashash dhe arrestohen mbi 100 persona, ‘shkërmoqet’ banda që ‘mbushte’ Europën me drogë

Policia spanjolle organizoi një operacion të madh kundër trafikut të lëndëve narkotike në disa zona të vendit. Si rezultat i këtij mega-operacioni u arrestuan...

‘Dua një çokollatë të bardhë, më sillni një kafe’, kush është familja Meja që qarkullon kokainë në Santa Croce (EMRAT E ANËTARËVE)

Një familje e tërë është vënë përgjim deri në kapjen e anëtarëve të saj, të cili prej vitesh kishin ngritur një treg kokaine në...

Lajmet e fundit