Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

hasan bregu

Aktori i shquar Hasan Bregu feston 80 vjetorin, urimi i regjisorit: Për këtë artist të vyer mund të flas ‘një natë të tërë dimri’,...

Aktori i shquar Hasan Bregu ditën e sotme feston 80 vjetorin e lindjes. Regjisori dhe publicisti Pëllumb Kulla i ka dedikuar...

Lajmet e fundit