Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

has

Plagoset me armë gjahu 28-vjeçari, policia arreston autorin (EMRI)

Një person ka mbetur i plagosur me armë gjahu. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Gjinaj në rrethin e Hasit....

Ministrja e Arsimit kallëzon drejtorin e DAR Has dhe tre zyrtarë të tjerë për përshirje në fushatë

Ministrja teknike e Arsimit, Mirela Karabina ka kallëzuar në Prokurori Selman Qemanë, kreun e Zyrës Arsimore në Has,  pasi mori pjesë në fushatë elektorale....

“Hijet e natës”, arrestohen 4 hasianë dhe 1 vlonjat me tre kile drogë (Emrat)

Policia e Kukësit ka bërë të mundur finalizimin e operacionit antidrogë të koduar “Hijet e natës”. Nga ky operacion është  bërë i mundur arrestimi...

Lajmet e fundit