Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

has

Aksident me vdekje në Has, 35 vjeçari hidhet nga dera e kamionit pasi nuk i punonin frenat, ndërron jetë në vend

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Has, ku një 35 vjeçar ka ndërruar jetë. Policia bën me dije se Sabah Jupa...

E rëndë në Has, ndërron jetë foshnja 3-muajshe, nëna njofton policinë (Dyshimet e para)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Has, ku ka ndërruar jetën një foshnje 3-muajshe. Dyshohet se foshnja ka ndërruar jetë si pasojë e...

Rrugës për në Tropojë, Berisha ndalet mes demokratëve të Hasit: 85% e delegatëve kanë firmosur për Kuvendin e 11 dhjetorit

Ish-kryeministri Sali Berisha është takuar mesditën e kësaj të mërkure me demokratët e Hasit. Takimi është zhvilluar në Degën e PD atje, pasi Berisha...

E RËNDË/ I riu merr sëpatën dhe i sulmon prindërit, arrestohet 27-vjeçari në Has

Një 27-vjeçar në Has është arrestuar nga policia pasi dyshohet se ka sulmuar me sëpatë prindërit e tij. Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi...

I vuri zjarrin pyllit në fshatin Pistë, arrestohet një grua 57-vjeçare

Një 57-vjeçare ka rënë në prangat e polcisë, pasi akuzohet për zjarrvënie të qëllimshme. Në pranga ka rënë Sh. Sinani,  57  vjeçe, banuese në fshatin...

Policia ndalon G-Classin në Has, “i forti” nuk pyet për shtet, por ikën me xhirim gomash (VIDEO)

Tjetër episod për të vënë “duart në kokë”. Kësaj here në Has, ku policia shihet teksa ndalon një Benz G-Class në mes të qytetit,...

Shpërndanin drogë në Kukës dhe Has, arrestohen në flagrancë 6 të rinj, sekuestrohen kanabis (EMRAT)

6 persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë shtetasit Armond...

Basha nga Kukësi: Rrëzimi i regjimit nuk është më detyrë politike, por patriotike

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me demokratët e Kukësit dhe Hasit, në vijim të fushatës për postin në...

Përfundon numërimi në Has, PD merr dyfishin e votave nga PS, LSI vetëm 14 vota

Ka përfunduar numërimi i votave në Has, qarku i Kukësit. Sipas informacioneve të KQZ janë numëruar 28 nga 28 kuti, dhe ka fituar Partia Demokratike...

Numërohet kutia e parë në Vlorë, Partia Socialiste në avantazh, PD merr kryesimin në 3 kutitë e para në Has (REZULTATET NË DISA QENDRA...

Në KZAZ nr.43 në Vlorë është numëruar kutia e parë e votimit, ku Partia Socialiste ka marrë 170 vota, e ndejkur nga PD me...

Lajmet e fundit