Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

harry

Pas akuzave të ashpëra kundrejt familjes Mbretërore, Meghan Markle nuk u shkon as për hidhërim

Meghan Markle, e cila është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë është këshilluar nga mjeku i saj që të mos bëjë udhëtime. Prandaj, dhe...

Princ Harry AKUZON Mbretëreshën: Racizmi më dëboi nga Britania, gjyshja ime refuzoi të më takonte

Princi Harry ka deklaruar se racizmi e largoi atë dhe Meghan Markle nga Britania e Madhe dhe Mbretëresha ishte shumë e zënë për ta...

‘Kisha frikë se historia do të përsëritej’, Princ Harry flet për nënën e tij Diana: Nuk e imagjinoj dot se si ajo…(E PLOTË)

Princ Harry ka ndarë shqetësimin e tij se historia po "përsëritej" para se të vendoste të tërhiqej nga Familja Mbretërore. Në...

Princi Harry dhe Dukesha Meghan largohen nga familja mbretërore: Do punojmë për t’u bërë të pavarur financiarisht

Princi Harry dhe Dukesha e Sussex, Meghan kanë marrë vendimin për t’u larguar nga familja mbretërore britanike dhe rolet e tyre si anëtarë të...

E papritur, edhe këngëtarja shqiptare ishte në dasmën mbretërore

Vazhdon të mbetet kryetema e mediave, dasma mbretërore e Princ Harry dhe Meghan Markle. Të shumtë ishin të pranishmit në dasmën...

U tradhëtua nga bashkëshorti, miliarderja Athina Onassis hedh sytë nga Princi Harry

Mbesa e miliarderit grek, Aristotel Onassis, Athina u nda muajin e kaluar nga bashkëshorti i saj brazilian ‘Doda’ pas më shumë se 10 vite...

Lajmet e fundit