Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

hark

U tha se vrau pesë persona me shigjeta, ZBARDHET ngjarja, si policia akuzoi padrejtësisht 37-vjeçarin

 “Reiner Winklarson vret pesë persona  dhe plagos tre të tjerë me shigjeta”, ky ishte një ndër titujt i cili ka bërë xhirron në rrjet...

I gjallë falë iPhone, smartfoni ndal shigjetën që për pak iu ngul në zemër

Një djalë në Australi është me fat të jetë gjallë, falë telefonit të tij iPhone. Incidenti i çuditshëm ndodhi në New...

Lajmet e fundit