Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

haralambos Anagnostopoulos

Krimi horror në Greqi, psikologu i 20 vjeçares i jep një drejtim tjetër ngjarjes: Bashkëshorti nuk e linte kurrë vetëm…

Teksa hetimet për vrasjen e 20-vjeçares, Caroline Crouch vijojnë dhe dyshimet mbi bashkëshortin e saj rriten, psikologu i saj i ka dhënë një drejtim...

Lajmet e fundit