Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

haradinaj

Paralajmërimi i Haradinaj: Në mesin e mjekëve të ardhur në veri të Kosovës mund të ketë agjentë nga Serbia ose Rusia

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së në Kosovë, Daut Haradinaj, ka thënë se duhet pasur kujdes nga mjekët që po hyjnë nga Serbia në...

Haradinaj ‘thumbon’ qeverinë: Keni bërë testin për koronavirus pa pasur simptoma, keni zënë vendin e qytetarëve

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë një interviste në ‘Frontal’, ka thënë se qeveritarët u kanë zënë vendin qytetarëve duke bërë testin e koronavirusit...

Kurti vendosi kufizimin e lëvizjes, Haradinaj dhe Thaçi dalin kundër vendimit të Kryeministrit

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka vendosur që të kufizojë lëvizjen e qytetarëve, në mënyrë që të parandalohet përhapja e koronavirusit. ...

“Ramushi gënjen derrçe”, Vasili sulmon Ramën: Shqipëria s’ka pasur kurrë një idiot më te rëndomtë AntiKosovë se Rama

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka akuzuar pas sulmeve të fundit të kryeministrit Edi Rama ndaj ish-kryeministrit të Kosovës Ramush Haradianj, të cilin e...

‘Ramushi ka nisur baltosjen’, Haradinaj i përgjigjet kryeministrit: I kuptueshëm frustrimi i Ramës ndaj meje. S’ma fal dot që…

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj i  përgjigjet sulmit të kryeministrit Edi Rama ku ky i fundit pasi shprehu mbështetje për vendimin e kryeministrit të Kosovës Albin...

Qeveria e re e Kosovës, reagojnë Thaçi dhe Haradinaj: Të fillojë nga puna sa më parë

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka uruar qeverinë e re të votuar sot në Kuvend, duke e ftuar të fillojë punë sa më shpejt,...

Haradinaj nuk tërhiqet: Rama u angazhua për ndarjen e Kosovës, që kur shpeshtoi takimet me Vuçiç

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj thotë se Edi Rama ka qenë i angazhuar në projektin e ndarjes së Kosovës. Reagimi i...

Padia ndaj Haradinajt, reagon Basha: Një perversitet i shëmtuar anti-kombëtar, na turpëron të gjithëve

Ka reaguar edhe kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha  në lidhje me padinë që Kryeminstri Rama ka bërë ndaj Ramush Haradinajt. ...

Padia ndaj Haradinajt, Paloka: Rama si Esad Pasha

Ka ngjallur reagime të shumta padia e Kryeministrit Rama ndaj Kryeministrit në largim të Kosovës Ramush Haradinaj. Nënkryetari i Partisë Demokratike,...

Zbardhet padia e Ramës ndaj Haradinaj, u dorëzua në Gjykatën Themelore të Prishtinës

Mediat kosovare bëjnë me dije se kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama zyrtarisht ka nisur rrugën ligjore ndaj kryeministrit në detyrë të Kosovës, Ramush Haradinaj....

Lajmet e fundit